* Veģetatīvā distonija, depresija un citas psihoemocionālās problēmas

 

depression wallpaper-1Grūtības koncentrēties, nepamatota baiļu un trauksmes sajūta, nemiers, nepamatotas panikas lēkmes, bezpalīdzības sajūta. Sirdsklauves, spiedoša vai sāpju sajūta sirds rajonā, grūtības ieelpot pilnu krūti, žņaudzoša sajūta kakla rajonā, svīšana, drebuļi, galvas reiboņi, apetītes zudums, slikta dūša. Bailes iziet no mājām, no istabas vai bailes ieiet kādās telpās, pagrabā, veikalā. Bailes iziet cilvēkos, sabiedrībā. Uzmācīgas, nepamatotas domas, kas pārvēršas bailēs, tad panikas lēkmē. Bailes saslimt, nomirt vai sajukt prātā. Histērija, dusmu uzplūdi, agresija, pārmēru liela emocionalitāte, netikšana ar sevi galā šādos mirkļos. Depresīvas domas, dzīve bez dzīvotprieka, bez mērķa, nevēlēšanās celties no gultas, nevēlēšanās iet uz darbu, nespēks, dzīves panīkums, nomāktība, nevēlēšanās dzīvot, šīs un daudzas citas sajūtas, emocionālie stāvokļi, dzīves kvalitātes traucējumi, kas reiz nebija raksturīgi un ierasti, liecina par to, ka esam savam ķermenim, sev nodarījuši pāri. Neesam pamanījuši kādu robežu, kad tas viss sākās, kas bija noteicošais, kāpēc tā ar mani notiek.

Bieži vien iemesls šādiem traucējumiem ir ilgstošs stress, pārpūle. Tās var būt šķiršanās sāpes, tuvinieka zaudējums, pārmērīga slodze darbā, nepietiekams miegs un atpūta, neatrisināti konflikti ģimenē, nepatika pret darbu, neapmierinātība ar sevi, likteni, apkārtējiem, emociju uzkrāšana, neizrādīšana, utt.

Mūsdienu medicīna piedāvā antidepresantus, dažādus nomierinošos preperātus, psihoterapiju. Bieži vien, kad pārstājam lietot antidepresantus, nepatīkamie emocionālie stāvokļi atgriežas. Tas rada bezpalīdzības sajūtu.

Klasiskās Kosmoenerģētikas metode sniedz atveseļošanu visiem iepriekšminētajiem psihoemocionālajiem stāvokļiem. Kosmoenerģētikas atveseļošanas pamatā ir Kosmoenerģētiskie kanāli, kas ir apveltīti ar dziednieciskām un atjaunojošām īpašībām. Kosmoenerģētiskie kanāli atveseļojoši iedarbojas uz visiem cilvēka ķermeņiem un orgānu sistēmām, sniedzot ne tikai atveseļošanos, bet sniedzot arī papildus enerģētisko rezervi un enerģētisko aizsardzību, kas dod noturību ikdienas stresa situācijās. Kosmoenerģētikas Atveseļojošie seansi emocionālo stabilitāti atgriež ļoti ātri, bet lai noturētu šo sajūtu, būs nepieciešams laiks un pašizaugsme. Mācīsimies, ko darīt ikdienā krīzes brīžos, kā atvieglot emocionālos stāvokļus, kā saglabāt iekšējo stabilitāti, kamēr piedzīvosim to brīdi, kad nepatīkamie mirkļi mūs vairs netraucēs. Klasiskās Kosmoenerģētikas metode ir mūsdienīga, efektīva, zinātniski pierādīta un ar Eiropas Savienības atzītiem patentiem apstiprināta, un atzīta par labvēlīgu cilvēka veselībai. Kosmoenerģētika nenoliedz tradicionālo medicīnu, bet papildina to, nostabilizējot emocionālo stāvokli un veicinot ātrāku atveseļošanos un atjaunošanos. Viena atveseļojošā kursa laikā tiek veikti aptuveni 15-20 seansi, t.i. divi – trīs mēneši.

Pirms pirmā seansa obligāta konsultācija un diagnostika.

Atveseļojošos seansus veic Kosmoenerģētikas maģistrs Daina Vidēja VidyaBhanu.

Individuāla seansa maksa 25 EUR.

Atveseļojošie seansi pieejami no attāluma, vai tiešsaistē (Zoom, Whatsapp).

Lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 26559850, vai zemāk.