Specseanss

Lai uzlabotu dzīves kvalitāti, sakārtotu dažādas dzīves jomas, atveseļošanās būtu ātrāka, efektīvāka, ir pieejami dažādu veidu Specseansi.

Specseaniem ir sava specifika, to iedarbība mēdz būt lēna. Līdz sajūtam vēlamo iedarbību var paiet viena diena līdz pat pusgads. Specseansus var veikt ne biežāk, kā reizi mēnesī par vienu tēmu. Šādos specseansos tiek izmantoti Kosmoenerģētiskie kanāli un  Zoroastrizma tenika, vēršamies pie Augstākiem spēkiem pēc palīdzības.

Lai gūtu maksimālu efektu, ieteicams papildus apmeklēt Kosmoenerģētikas Atveseļojošos seansus. Atveseļojošie seansi atjauno cilvēka auru, uzlabo energocentru darbību, uzlabo veselību, pašsajūtu, attīra apziņu, atbrīvo no dažāda veida, jebkāda vecuma okultām ietekmēm, zemo plānu būtnēm, nekrotiskām saitēm. Kosmoenerģētika sakārto cilvēka dzīvi, atvieglojot saasinājušās liktens situācijas. Uzlabo finanšu sfēru, vieglāk atrast darbu, atrast “īsto” darbu, kāpt pa karjeras kāpnēm. Atveseļojošie seansi harmonizē savstarpējās attiecības ar apkārtējiem, ar darba kolēģiem, ar vecākiem, ar bērniem, ar mīļotajiem cilvēkiem, atvieglo pusaudžu pārejas vecuma krīzes. Kosmoenerģētiskie kanāli risina problēmu cēloņa līmenī, kas dod iespēju atbrīvoties no problēmas sekām. Atveseļojošo seansu laikā cilvēkam tiek iedota ļoti spēcīga enerģētiskā aizsardzība. Enerģētiskā aizsardzība īpaši nepieciešams cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar lielām ļaužu masām, vai arī ikdienā ir ciešā kontaktā ar cilvēkiem.

Uz grupu un individuālajiem seansiem lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 26559850, vai zemāk.

Specseanss Materiālajai labklājībai

Materiālā labklājība – viens no svarīgākajiem mūsu dzīves aspektiem. Mūsdienās vairākums tiecas pēc materiālās stabilitātes un labklājības. Katrs vēlas harmoniski attīstīties, realizēties, dzīvot pilnvērtīgi, labklājībā, pasargāt sevi un bērnus no nestabilitātes un trūkuma.

Kas mums traucē realizēt savus plānus, gūt morālu un materiālu apmierinājumu par savu darbu?

Mūsu veiksme slēpjas mūsu enerģētiskajās īpašībās. Veiksmīgi cilvēki ir apveltīti ar noteiktām veiksmes enerģijām un spēj tās pārvaldīt. Mums nepieciešams atbrīvoties no baiļu enerģijām, jo tieši tās ir galvenais materiālās labklājības un veiksmes enerģiju blokators.

Mūsu ikdienas bailes par finansēm, mūsu labklājību, bailes, ka pietrūks, nepietiks nauda, negatīvas domformas uzkrājas un kā negatīvās enerģijas masas smagi bloķē mūsu naudas enerģijas plūsmu, kas arī neļauj mums saņemt tik, cik paredzēts pie veselīgas enerģijas apamaiņas. Šajā specseansā tiek tīrītas šāda veida programmas, negatīvās enerģijas, kā arī okultas ietekmes, viss kas traucē mūsu labklājības enerģijas plūsmai.  Specseansā Materiālajai labklājībai tīroties enerģētikai, uzlabojas energocentru darbība, cilvēks kļūst aktīvāks, enerģiskāks, radošāks. Attīstās spēja pārvaldīt veiksmes un labklājības enerģijas, attīrās apziņa, paveras jauni ceļi un jaunas iespējas, lai iemantotu veiksmi un saniegtu materiālo labklājību.

Specseansā tiek strukturizēts amulets, kas palīdzēs realizēties šajā sfērā.

 

Specseanss Finanšu bloku noņemšanai

No vecākiem pārmantotas un sabiedrībā izauklētas nabadzības un neveiksmes programmas: “naudas nav un nebūs”, “gan jau iztiksi”, “pietiks ar to, kas ir”, “neko labāku neesmu pelnījis/-jusi”,  “neviens nekad bagāts nav bijis un nebūs”, “nabagi esam bijuši un nabagi nomirsim”, “mums tāds smags liktenis”, “lai būtu turīgs, dzīvotu labklājībā ir smagi jāstrādā” uc. programmas, mūsu ikdienas bailes par naudu, labklājību, bailes, ka pietrūks, nepietiks naudas, kā negatīvās enerģijas masas smagi bloķē mūsu naudas egregora enerģijas plūsmu, kas arī neļauj mums saņemt tik, cik karmiskajās kabatās uzkrāts, cik “pienākās”. Šajā specseansā tiek tīrītas šāda veida programmas, negatīvās enerģijas, viss kas traucē mūsu naudas enerģijas plūsmai.

 

Specseanss Personības harmonizēšanai, mīlestībai

Lai cilvēks pilnvērtīgi dzīvotu, attīstītos un pilnveidotos ļoti svarīgi ir iemantot iekšējo mieru, līdzsvaru, harmoniju, mīlestību. Jo cilvēks harmoniskāks, jo harmoniskāka veidojas apkārtējā dzīve, piesaistās harmoniskāki cilvēki, notikumi, darījumi. Uzlabojas pašsajūta, veselība. Uzlabojas attiecības ar apkārtējiem, darba kolēģiem, ģimenes locekļiem, bērniem, tuvajiem, mīļajiem.

Šādā specseansā tiek izmantoti Kosmoenerģētiskie kanāli un Zoroastrisma tehnika, mēs vēršamies pie Augstākiem spēkiem pēc palīdzības.

Kosmoenerģētikā ir kanāli, kas aktivizē, modina sirdī snaudošo beznosacījuma mīlestību, labās rakstura īpašības, tādas kā, līdzjūtība, līdzcietības, sirsnība. Cilvēks kļūst līdzsvarotāks, harmoniskāks, mierīgāks, mīlošāks. Mierīgu prātu uztver dzīves situācijas, notikumus, pieņem cilvēkus, kādi tie ir. Veidojas pareiza apkārtējās pasaules, apkārtējo cilvēku izpratne, sapratne un pieņemšana. Šādā specseansā uzlabojas cilvēka energocentru darbība, attīrās aura, mūsu uzkrātās negatīvās emocijas, agresija, negatīvā pieredze, dažāda veida bailes, dusmas, neapmierinātība, fobijas. Mazinās negatīvais prāts, ļaujot aktivizēties mūsu labajām rakstura īpašībām.

 

Specseanss Vēlmju piepildīšanai

Katram no mums ir daudz dažādas vēlmes, sirdī izauklēti un nepiepildīti sapņi, kurus cilvēkam pašam saviem spēkiem ne vienmēr ir lemts realizēt. Lai palīdzētu realizēt šadas vēmes tiek izmantoti Specseansi Vēlmju piepildīšanai.

Šādā Specseansā varam vēlēties jebko: veselību; prieku; laimi; dzīvotgribu; jaunu, labi apmaksātu darbu; veiksmīgu karjeru; veiksmīgu darījumu, projektu virzību; labklājību; panākumus mācībās, jaunu mājokli; jaunu partneri; vīru; bērniņu; mīlestību, utt.  – sev, bērniem, tuviniekiem. Ierobežojumi vēlmēm nepastāv.

 

Specseanss Attiecību uzlabošanai, harmonizēšanai

Ir ļoti svarīgi, lai visi cilvēki dzīvotu mierā, laimē un saticībā. Bieži vien, šis miers un harmonija ir izjaukti, dēļ uzkrātiem stresiem, nepārstrādātām emocijām, pretenzijām, aizvainojumiem. Tie ir mūsu uzkrājumi, kas katru dienu pa pilienam vien uzkrājās. Tie ir gan mūsu nepateiktie vārdi, gan mūsu neizrādītās emocijas un sajūtas, kas „mīļā miera labad” ir palikušas mūsos un ar laiku uzkrājoties, nu rada milzīgu spriedzi attiecībās pret otru cilvēku un apkārtējiem. Specseansā mēs strādājam ar visu, kas mums traucē mūsu harmoniskām attiecībām ar apkārtējiem – ar darba kolēģiem, ar tuviniekiem, ar vecākiem, ar bērniem, ar mīļotajiem cilvēkiem.

Specseansus vada Kosmoenergētikas Maģistrs Daina Vidēja / VidyaBhanu.

Dalības maksa 40EUR

Lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 26559850, vai zemāk.