Praktiskā nodarbība “Biokorekcija/Saziņa ar iekšējo ES”

Praktiskā nodarbība “Biokorekcija/Saziņa ar iekšējo ES”.

Daina/VidyaBhanu: “Bieži vien mums dzīvē ir situācijas, kad nespējam izlemt, kā rīkoties, kādu izvēli izdarīt, kurā brīdī, kā būtu labāk. Prāts saka vienu, sirds citu, draugi citu. Reizēm nokļūdāmies izvēlē, dēļ straujā lēmuma vai neizlēmības dēļ, neizmantojam Visuma sniegtās iespējas. Mēs zinām, ka tieši tādu iespēju vairs nebūs nekad. Lai izmantotu visu, ko Augstākie spēki mums dod, ir iespēja saņemt atbildes, izmantojot svārstiņa palīdzību. Iekšējais Es, sirds balss, zemapziņa, smalkā pasaule utt. tas ir tas, ar ko mēs mācīsimies sazināties šajā nodarbībā.
Ikdienā šīs zināšanas noderēs nosakot sev (bērniem un tuviniekiem), enerģētikai atbilstošas homeopātiskās zāles, medikamentus, dziednieciskās tējas, ārstu, atveseļošanās programmu, pārtikas produktus, diētu; saderību izvēloties partneri, piemērotas dāvanas, jaunu darba piedāvājumu, ceļojumus, seminārus, apmācības, hobijus, dzīves vietu, apģērbu, atrast nozaudētus priekšmetus utt. Jūs varēsiet saņemt atbildes uz jebkuriem Jums interesējošiem jautājumiem, ar atbildi – Jā / Nē. Izskatīsim visus traucējumus, kas traucē svārstiņam pareizi strādāt. Mācīsimies strādāt ar savām negatīvajām rakstura īpašībām, stresiem; mācīsimies veikt sev biokorekciju, dziedināties, mācīsimies darboties ar bioenerģētiku – noņemt saites ar cilvēkiem, situācijām, ieilgušām problēmām; atbrīvoties no slimību un sāpju enerģijām, bailēm, stresiem utt.
Šajā nodarbībā dalīšos ar savu daudzgadējo ikdienas pieredzi darbā ar svārstiņu, atveseļošanos un enerģijām. Mīļi gaidīti!”

Uz nodarbību būs nepieciešams svārstiņš, (pieejami Rēriha grāmatnīcās, rudra.lv), rakstāmais un papīrs.

Pasākumu vada: kosmoenerģētikas praktiķe, bioenergēts Daina Vidēja / VidyaBhanu.

Dalības maksa: 35 EUR.

Adrese: Maskavas iela 322 (pretī T/C Dole), trešais stāvs 313.kab.

Uz nodarbību lūdzu pieteikties pa tālruni 26559850.