Vienkāršās meditācijas apmācības kurss Simply Meditation

Kad:
maijs 31, 2020 @ 11:00 – 14:00 Europe/Riga Laika zona
2020-05-31T11:00:00+03:00
2020-05-31T14:00:00+03:00
Kur:
Veselības Studija ANAELA
Maskavas iela 322
Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1063
Latvija

Vienkāršās meditācijas apmācības kurss Simply Meditation.

SIMPLY MEDITATION ir daudz vairāk kā meditācija, tās galvenie stūrakmeņi ir: prāta nomierināšana, atkal savienošanās ar iekšējo mīlestības avotu un iekšējā līdzsvara atjaunošana.

Kāpēc SIMPLY MEDITATION meditāciju tehnikas ir unikālas?

SIMPLY MEDITATION ir mūsdienu pasaulē dzīvojošu cilvēku nepieciešamībām pielāgota jogas prakse, kura ietver sevī modernās zinātnes apstiprinātus pozitīvus ieguvumus un seno jogu viedumu, kurš pārmantots izmantojot Skolotāju pēctecību.

SIMPLY MEDITATION ir ļoti spēcīgu un tai pat laikā ļoti vienkāršu tehniku kopums, kuru ir izstrādājis Paramahamsa Višvananda, uz zemes esošs apgaismots skolotājs, īpaši priekš mūsdienu steidzīgajiem cilvēkiem. Praktizējot dienā tikai 5-15 minūtes jums būs iespēja uzlabot jūsu ģimenes dzīvi, jūsu darba produktivitāti un jūsu veselību.

SIMPLY MEDITATION tehniku kopums ietver sevī  pranajamu (elpošanas vingrinājumu), mantru, mudras un pašas meditācijas tehnikas, kas ļaus pieredzējušiem meditētājiem sajust patieso meditācijas dziļumu, bet tiem, kuri iepriekš nav meditējuši, sajust meditācijas vienkāršību.

SIMPLY MEDITATION ir vairāku vingrinājumu kopums, lai nomierinātu nepārtraukti aktīvo prātu, atvērtu garīgo sirdi, aktivizētu iekšējo mīlestību, un vairotu iekšējo līdzsvaru.

SIMPLY MEDITATION tehnikas māca kontrolēt prātu, un neļauj prātam kontrolēt mūs. Tās ļauj harmonizēt sevi un radīt veselīgu, mierpilnu un veiksmīgu apkārtējo pasauli.

SIMPLY MEDITATION tehnikas ir ieteicamas visiem, kuri vēlas nomierināt prātu, kļūt līdzsvarotāki, visiem, kuri vēlas piedzīvot lielāku harmoniju un mīlestību dzīvē, un attiecībās. Ieteicams visiem, kam augsta stresa slodze un saspringts dienas grafiks. Tās palīdz nomierināties, atbrīvot nevajadzīgo, relaksēties, un noskaņoties uz sirds vibrāciju.

Jūs apgūsiet patstāvīgi veicamu tehniku kopumu, kuru varēsiet  praktizēt sev vēlamā laikā un vietā.

Lai piedalītos kursā nav nepieciešamas iepriekšējas zināšanas vai fiziskā sagatavotība, gaidīti visi meditēt gribētāji.

Kursu vada: Sertificēts “Simply Meditation” pasniedzējs Guntars / RadheRamanDas.

Kursa materiāli: Rokasgrāmata ar tehniku apkopojumu, mantru ieraksti.

Ilgums: 3 stundas.

Visi laipni aicināti!

Dalības maksa:  ziedojums EUR 40.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni: 26559850, vai zemāk.

Papildus informācija – http://simply-meditation.org/