Kā saprast savu fizisko ķermeni un būt veselam / Dace Dansone – Deņisova

Kad:
februāris 1, 2020 @ 14:00 – 16:30
2020-02-01T14:00:00+02:00
2020-02-01T16:30:00+02:00
Kur:
Veselības Studija ANAELA
Maskavas 322

Uz nodarbību ciklu Jūs aicina Dziedinošā masiere, ķermeņa un dvēseles dziedniece Dace Dansone – Deņisova.

Atkārtota pirmā nodarbība “Kā saprast savu fizisko ķermeni un būt veselam” notiks sestdien, 1.februārī plkst. 14.00.

Mūsu ķermenis ar mums sarunājas katru dienu, tikai vai mēs to dzirdam? Vai sadzirdam, kad mūsu ķermenis ir noguris, kad vēlas izkustēties, paēst un atjaunoties? Taču, ja sadzirdam, vai tajā brīdī savam ķermenim to arī atļaujam? Vai arī secinām- šobrīd nevaru, nav laiks, naudas, slinkums utt.
Diemžēl bieži sadzirdam savu ķermeni tikai tad, kad tam jau kaut kur sāp, kad jau ir kāda trauma, infekcija, slimība vai ir jau jāveic operācija. Tad jau ir jācīnās ar sekām. Tad nākas atrast laiku atpūsties, paēst, izārstēties. Tad vairs nevaram teikt: “Vēlāk.”
Kā arī bieži, vai vispār neaptveram, ka arī katra mūsu doma un vārds, katra mūsu emocija uzkrājas mūsu zemapziņā, mūsu enerģijā un ietekmē mūsu ķermeņa veselību.

Arī es to īsti neizpratu, slimoju un kritu dažādās dzīves bedrēs, līdz 33 gadu vecumā man izteikti sāka aktivizēties gaišredzība un dziedināšanas spēja, kaut jau bērnībā redzēju enerģijas un manās rokās griezās svārsts.
Tagad man viegli izdodas meditēt, strādāt ar enerģijām, izdodas nolasīt informāciju par pagātni, tagadni un nākotni, nodot to citiem. Taču dziedināt cilvēka ķermeni un dvēseli ir mans patiesais aicinājums. Lai gan agrāk esmu apguvusi dažādus masāžu un dziedināšanas veidus, dziedinu es tikai pēc savas individuālas metodes- uzticoties savām rokām, intuīcijai un Augstākiem spēkiem. Jo, kad manas rokas pieskaras cilvēkam, tās pašas zina, ko tām darīt, kur dziedināt un kādu informāciju vajag nodot.
Dziedinot ar nesadzirdētiem un apslāpētiem signāliem klientu ķermeņos saskaros regulāri. Tāpēc radās vēlme veidot šo nodarbību, kurā palīdzēt katram šos ķermeņa signālus laicīgi iemācīties sadzirdēt un saprast.

Nodarbībai būs teorētiskā daļa, kuras laikā dalīšos dziednieces ceļā gūtās zināšanās un pieredzē, kā sadzirdēt sava ķermeņa signālus. Kā laicīgi dzirdot sava ķermeņa signālus, un darot to, ko tobrīd ķermenis vēlas, varam palīdzēt sev būt veselam.
Kā arī būs praktiskā- vissvarīgākā daļa ar meditāciju, kuras laikā ieklausīsimies katrs sava ķermeņa signālos un dziedināsim katrs savu ķermeni.

Nākotnes plānā arī teorētiski praktiskā nodarbība “Domu un emociju ietekme uz veselību” un “Dvēseles pieredzes ietekme uz veselību”. Kā arī, labprāt apskatītu katru ķermeņa daļu sīkāk atsevišķā nodarbībā. Kopumā plānots ir ne tik daudz teorija, bet vairāk prakse, lai būtu iespēja katram saklausīt, iepazīt un saprast savi, tā vairojot savu veselību.

Visus mīļi gaidīšu! Uz tikšanos, Dace D-D.

Pieteikties: atzīmējiet pasākumam, ka nāksiet vai sūtot ziņu
t.nr. 26559850.

Dalība nodarbībā:10eur

Veselības studija “Anaela”, Rīgā, Maskavas ielā 322, (Ieejas durvis blakus Lulu picai) 3.stāvs. 313.kab.

http://dacedd.lv/dziedinosasmasazas

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •