Kosmoenerģētika

Kosmoenerģētika – tā ir unikāla, mūsdienīga, zinātniska atveseļošanās metode, cilvēka fiziskai, emocionālai, garīgai atveseļošanai, dziedināšanai un sevis pilnveidošanai. Kosmoenerģētika ar noteiktu darbību palīdzību ļauj izmantot Visuma nemateriālās sastāvdaļas saprātīgos spēkus, kuri nosacīti tiek saukti par „kosmiskiem kanāliem”. Par Klasiskās Kosmoenerģētikas kanālu objektīvu esamību, un  par to pozitīvu ietekmi uz cilvēka veselību joprojām notiek dažādi pētījumi. Uz šodienu ir izstrādāti 20 zinātniskie darbi, kas ir publicēti dažādos Krievijas zinātniskos žurnālos. Krievijā ir izstrādāti divi Patenti  Par šķidrumu aktivizēšanu iedarbojoties ar Kosmoenerģētiskajiem kanāliem. Starptautiskā Klasiskās Kosmoenerģētikas Federācija ir veikusi dažādus zinātniskos pētījumus, sadarbojoties ar  Rīgas Stradiņu universitāti, izstrādājot sešus patentus, par Klasiskās Kosmoenerģētikas atveseļojošu ietekmi uz cilvēka veselību. Daudzi zinātniskie pētījumi un patenti ir publicēti tīmekļa vietnēs  www.bagirovmil.ru,  www.iccfworld.com. un www.cosmoenergy.lv. Izstrādājot Atskaišu bloku “Pierādošā Kosmoenerģētika”, ļoti lielu ieguldījumu Kosmoenerģētikā ir devuši Koževņikovu pāris, Tatjana un Valentīns, abi ir Medicīnisko ziņātņu doktori, psihiatri, Krasnojarskas Valsts Universitātes profesori.

2009.gadā Starptautiskā Klasiskās Kosmoenerģētikas Federācija tika uzņemta Pasaules Veselības Organizācijā.

colorful-space-sunrise-wideMūsdienu Klasiskā Kosmoenerģētika nav saistīta ar kādu noteiktu reliģiju vai ticību un ir pieejama ikvienam. Turklāt Kosmoenerģētika nenoliedz un neaizstāj tradicionālo medicīnu, bet aicina iet roku rokā, vienai otru papildinot. Kosmoenerģētikas efektivitāti apstiprina daudzi, kas ir izmantojuši šo atveseļošanās metodi. Kanālu ietekme ir maiga un dod tikai atveseļojošu ietekmi, bez kāda kaitējuma.

Kosmoenerģētika atveseļo cilvēku, kā vienotu veselumu, neizdalot kādu noteiktu ķermeņa daļu, orgānu vai dzīves problēmu. Kosmoenerģētikas Atveseļojošā seansa laikā un arī ārpus seansa tiek atvērtas energoinformatīvas enerģijas plūsmas (kanāli), kas caurplūst caur visiem cilvēka ķermeņiem, neitralizējot uzkrāto negatīvo enerģiju. Kosmoenerģētiskie kanāli risina problēmu cēloņa līmenī, kas dod iespēju atbrīvoties no problēmas sekām. Atveseļošanās procesā Kosmoenerģētikas metode paredz paša cilvēka garīgu pilnveidošanos, kas palīdz vērot, analizēt savu domu un vēlmju pasauli. Nojaust un izprast cēloņu – seku likumsakarības. Pēc principa līdzīgs piesaista līdzīgu, mēs piesaistām apkārtējos notikumus, draugus, slimības un problēmas. Mūsu negatīvās domas, emocijas un atriebtkāre piesārņo mūsu enerģētiku un apkārtējo vidi. Kosmoenerģētiskie kanāli palīdz šo piesārņojumu un uzkrātās negatīvās enerģijas masas izvadīt no mūsu čakrām (enerģētiskajiem centriem) un enerģētiskajiem kanāliem. Kā rezultātā dzīves problēmas izgaist un slimību gaita atvieglojas vai ar laiku pat pazūd. Atveseļojošie seansi mazina negativitāti, apātiju, drūmas domas. Ar laiku cilvēks atbrīvojas no naida, bailēm, depresijas, vientulības sajūtas un pašnāvnieciskām domām. Cilvēks atbrīvojas no kaitīgiem ieradumiem, atkarībām. Cilvēkam smalko ķermeņu attīrīšanās un čakru darbības uzlabošanās dod  labu pašsajūtu, nostabilizējas psihoemocionālais stāvoklis, normalizējas dzīvības enerģijas plūsma, atjaunojas dzīvotgriba un dzīvesprieks, uzlabojas miegs,  no rīta vieglāk pamosties. Kosmoenerģētika harmonizē cilvēku, paliek mierīgs prāts, uzlabojas veselība un līdz ar to uzlabojas liktenis. Uzlabojas attiecības ar ģimenes locekļiem, apkārtējiem, paveras jauni ceļi un jaunas iespējas, lai sasniegtu veiksmi un materiālo labklājību. Ar laiku cilvēkam atveras apziņa, rodas interese par garīgajām zināšanām, pārdomas par savu esību, „kur es virzos un kas es esmu”, cilvēks sajūt dzīves garšu.

Sīkāk video:

Kosmoenergetika. Versija angļu valodā.

Kosmoenergetika. Russian Version.