Kosmoenerģētiskie kanāli

ATVESEĻOJOŠIE KANĀLI KURI ATTIECAS UZ BUDDISKO BLOKU

FARUN BUDDA – Universāls atveseļojošais kanāls. Izārstē visas slimības, labvēlīgs visam, piepilda ar ļoti tīru enerģiju. Atveseļo kuņģa čūlu, 12 pirkstu zarnas čūlu, čūlaino kolītu. Sadziedē apdegumus un to sekas. Tiek pielietots reanimācijā; ātri izved cilvēku no šoka, ģīboņa un komas.

FIRAST –  (Sengrieķu stars) Attīrošais kanāls, attīra no visa veida negatīvās, netīrās enerģētikas. Atveseļo LOR orgānus – ausu, kakla, deguna saslimšanas, strādā ar vājdzirdību, kurlumu. Noņem Zobu sāpes. Ārstē enurēzi. Locītavu sāpes, galvassāpes. Varikozo vēnu paplašināšanās, tromboflebīts. Attīra visa veida okultas ietekmes, lāstus, nolādējumus utt. Atbrīvo no energobūtnēm. Attīra priekšmetus, dokumentus un telpas.

SURIJ SANLAJ –  Acu slimības, ādas slimības, psoriāze, iekaisumi, alerģijas, gangrēna.

KRAON –  Ārstē asins saslimšanas – anēmija, leikoze, asins vēzis, radioaktīvās apstarošanas sekas, diabēti, hepatīti, normalizē asins sastāvu. Ārstē liesu, aizkuņģa dziedzeri, aknas. Pielieto ievainojumu, griezumu, plīsumu ārstēšanai (traumas, operācijas, dzemdības).

KURF –  Galvas attīrīšana pēc hipertoniskās krīzes. Normalizē galvaskausa iekšējo spiedienu.

RANUL –  Triecienkanāls. Acu slimības. Katarakta.

FARUN –  Jebkuras locītavu saslimšanas: skolioze, sāļu nogulsnējumi, poliartrīts, infekciozais poliartrīts, stājas korekcija.

SVĒTĀ MUHAMEDA KANĀLS –  Atveseļo visa veida alerģiskās saslimšanas, veicina brūču sadzīšanu. Kārpu likvidēšana, novērš matu augšanu nevēlamās vietās. Atjauno hormonālo fonu.

SVĒTĀ JĒZUS KANĀLS –  Strādā locītavu atveseļošanai, normalizē asinsspiedienu-hipertonija, hipotonija, asinsvadu veģetatīvā distonija. Tiek pielietots pret saaukstēšanās slimībām, deguna un kakla saslimšanām.

SVĒTĀ BUDDAS KANĀLS –  Atjauno kuņģa un kuņģa-zarnu trakta darbību. Strādā ar kuņģa-zarnu trakta audzējiem, 12 pirkstu zarnas čūla, kuņģa čūla.  Lieto trūču (bruka) dziedināšanai. Uzsūc rētas, atjauno locītavu darbību, veicina traumu sadzīšanu.

SVĒTĀ MOISEJA KANĀLS –  Strādā ar elpceļu saslimšanām – plaušas, bronhi. Atveseļo aknu, nieru, kuņģa, kuņģa-zarnu trakta saslimšanas, izmanto čūlu dziedināšanai un darbā ar kuņģa, kuņģa-zarnu trakta audzējiem.

SINRAH –  Sieviešu atjaunojošs kanāls, atjauno hormonālo fonu, nostiepj un izlīdzina ādu. Strādājot pārī ar kanālu TATA atveseļo no frigiditātes un izmanto svara normalizēšanai.

SINLAH –  Vīriešu atjaunojošs kanāls, izdziedē no prostatīta, impotences.

RAUN –  Ārstē no smēķēšanas, hroniska alkoholisma, narkomānijas. Labi noņem tieksmi pēc atkarībām, bet ļoti vāji strādā pret cilvēka gribu. Noņem „lomkas”, ātri izved no „baltā drudža”.

URAL –  Strādā ar meningītu, arahnoidītu, encefalītu, gripu; saaukstēšanās, plaušu, bronhu un kakla saslimšanu ārstēšana.

ŠAON –  Nozīmē „sengrieķu smiltis”. Spēcīgākais kanāls. Ārstē organismu no visām saslimšanām. Visu ķermeņu energoattīrīšana (visa organisma) no negatīva. Atbrīvo fizisko ķermeni no visa nevajadzīgā. Kanāla pamata funkcija: „saskaldīt, uzsūkt, izvadīt, iztīrīt”. Strādā ar atmirušajām šūnām, audzējiem, cistām, miomām, fibromām, mastopātiju, lipomu utt. Augstāk par diafragmu strādā kā attīrošais, bet zemāk – kā atveseļojošais kanāls. Kanāls strādā aknas, nieru, žultspūšļa un urīnpūšļa, urīnceļu attīrīšanai no akmeņiem, smiltīm un sāļu nogulsnējumiem. Ārstē haimorītu, jaunveidojumus degunā, adenoīdus, polipus; ārstē migrēnu; atveseļo sirdi; attīra plaušas, elpceļus. Ārstē pacientus ar neiroloģiskiem un psihiskiem traucējumiem, kuru iemesls ir okultas ietekmes, nekrotiskas piesaistes un liels skaits energobūtnes.

DŽILIUS –  Triecienkanāls. Ārstē asins saslimšanas, anēmija, leikoze, asins vēzis, radioaktīvās apstarošanas sekas, diabēti, hepatīti, normalizē asins sastāvu. Ārstē liesu, aizkuņģa dziedzeri, aknas. Pielieto ievainojumu, griezumu, plīsumu ārstēšanai (traumas, dzemdības). Ātri atjauno asins sastāvu pēc ķīmijterapijas.

RISUR –  Triecienkanāls. Strādā ar kuņģa-zarnu trakta saslimšanām, ieskaitot kuņģa vēzi; nieres, virsnieres, aknu saslimšanas.

ŅINALIS –  Pielieto sirds saslimšanām, atjauno pēc infarkta, veicina sirds muskuļa rētaudu uzsūkšanos.Strādā ar gripu, alerģijām.

 

MAĢISKĀ BLOKA KANĀLI

ZEVS –  (Olimpa Dievu enerģija), universāls kanāls; atjauno čakru darbību; iedarbojas uz visām saslimšanām un pastiprina citu kanālu darbību.

MIDI –  Zemes informatīvais kanāls, apveltīts ar sievišķo enerģiju. Aizsardzība. Palīdz cilvēku un priekšmetu meklēšanā. Palīdz sarīkot cilvēku satikšanos. Paaugstina intuīciju, attīra no visa, kas traucē saņemt informāciju. Apziņas attīrīšana un paplašināšana notiek pakāpeniski. Informācija tiek saņemta atbilstoši skolnieka enerģētiskajai struktūrai.

GEKTAS –  Kosmiskās informācijas kanāls – dod informāciju par visu. Attīra un noņem visu, kas traucē informācijas saņemšanai. Spēcīgi attīra un paplašina apziņu, aktivizē augšējos energocentrus, aktivizē radošās spējas.

HUTTA –  7. kosmiskās rases kanāls. Tiek pielietots gadījumos, kad organisma atveseļošanās ieilgst, kā arī sarežģītos gadījumos; piemīt ļoti spēcīgas vibrāciju īpašības.

HEKATA – Zemes, sievišķā enerģija. Piena dziedzeru palielināšana un formas maiņu. Strādā ar jebkuru sieviešu saslimšanu, izņemot mastopātiju un mastītu.

ТАТА –  Tiek pielietots svara samazināšanai un normalizēšanai, regulē vielmaiņu, atveseļo un veicina hormonālā fona atjaunošanos; atjauno endokrīnās sistēmas un vairogdziedzera darbību. Atjauno nervu sistēmas darbību un atbrīvo no stresa.

ANAEL –  Mīlestības kanāls. Palīdz pārtraukt strīdus, skandālus, rada patīkamu, draudzīgu attieksmi. Harmonizē cilvēka iekšējo stāvokli. Cilvēkā aktivizē tādas īpašības, kā līdzjūtību, līdzcietību un beznosacījuma mīlestību. Var priekšlaicīgi strādāt uz veiksmīgu situācijas risinājumu, uz izdošanos.

BONN –  Lidojošo Jogu kanāls, levitācija. Darbs ar smagi slimajiem, guļošajiem, kuri neceļas no gultas – kanāls ātri „pieceļ kājās”. Efektīvi ārstē svaigu insultu, kāju saslimšanas; pēc smagām traumām. Atjauno galvas smadzeņu darbību.

MAMA –  Zemes kanāls, sievišķā enerģētika, nomierinoša, plūst no zemes. Attīrīšana. Smagu slimnieku ārstēšana. Baro ar enerģiju.  Atbrīvo no stresa, nervu sabrukuma, noņem piesaistes zemiem plāniem. Attīra no negatīvās enerģijas, visa veida okultajām ietekmēm.

ZELTA PIRAMĪDA –  Attīra no negatīvās enerģētikas, aizsardzība. Strādā ar epidēmijām un slimībām uz teritoriju. Veicina brūču, apdegumu ātru sadzīšanu. Attīra mugurkaulu no netīrās, negatīvās enerģētikas.

LUGRA –  Strādā dzīvnieku, putnu, zivju un augu atveseļošanai no visām saslimšanām.

AGNI – Kosmiskais kanāls. Universālais atveseļojošais kanāls. Paaugstina tonusu, piepilda ar enerģiju. Ārstē depresiju, psihiskos traucējumus, atbrīvo no stresa.

HUM –  Zemes kanāls. Universālais tīrošais kanāls, nomierinošs. Attīrīšana, aizsardzība, novērš (dzērāju) strīdus, konfliktus un kautiņus. Ārstē depresiju, psihiskos traucējumus, atbrīvo no stresa, likvidē agresiju.

AGNI-HUM – Neitrāla enerģētika. Visa veida smagu saslimšanu atveseļošanai.

DO –  Astrālo ceļojumu kanāls, informācija.

TOR –  Saskalda lielas smagās enerģijas masas. Ļoti spēcīgs atveseļojošais triecienkanāls.

LULI –  Tiek izmantots darbā ar šizofrēniju, alkoholismu, narkomāniju, depresiju un citiem psihiskiem traucējumiem. Bērnu cerebrālā trieka.

MĒNESS GAISMA –  Pretsāpju kanāls, izsauc daļēju anestēziju; noņem zobu sāpes, utt.

SUTRA-KARMA –  Karmas noņemšanas kanāls. Iespēja izmantot tikai vienu reizi, ja citi kanāli nelīdz un ir drauds pacienta dzīvībai.

1.MAĢISKAIS –  Attīra no negatīvās, netīrās enerģētikas, noņem jebkura veida okultas ietekmes: noskaudums, ļauna acs, biolauka bojājums (porča), piebūrums, apvārdojums, nolādējums utt.

TITANS –  Čakru kanāls, triecienkanāls čakru palaišanai.

PRIEKŠMETU IESVĒTĪŠANAS KANĀLS –  Svēta un attīra priekšmetus, likvidē priekšmetos visu energoinformatīvo veidojumu, uzlādē ar tīru enerģiju. Analogs kanālam Firast, bet daudzas reizes efektīvāks.

HA; RATHA –  Kosmoenergēta aizsardzības kanāli.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •