* Dzīve bez atkarības

 

Screen-Shot-2015-09-07-at-11.03.12-PM-300x199Esam nonākuši līdz mirklim, kad apjaušam, dzīve ir mainījusies, ir ieradumi, bez kuriem nevaram vairs iztikt. Ir apnikusi apkārtējo žēluma, neapmierinātības pilnā attieksme, mūžīgā vainas sajūta, par padarīto. Bezcerības sajūta no tā, ka atkārtojas viens un tas pats, atkal un atkal. Ir vēlme kaut ko mainīt, trūkst mazliet gribasspēks, atbalsts, lai uzsāktu nopietnu darbu ar sevi, atveseļotu savu dzīvi. Viss, nevēlos vairs būt atkarīgs (-a) ne no kā, gribu būt savas dzīves saimnieks (-ce)!

Klasiskās Kosmoenerģētikas metode ir mūsdienīga, efektīva, zinātniski pierādīta un ar Eiropas Savienības atzītiem patentiem apstiprināta, un atzīta par labvēlīgu cilvēka veselībai. Kosmoenerģētikas atveseļošanas pamatā ir Kosmoenerģētiskie kanāli, kuri ir apveltīti ar dziednieciskām un atjaunojošām īpašībām. Kosmoenerģētiskie kanāli atveseļojoši iedarbojas uz visiem cilvēka ķermeņiem un orgānu sistēmām, sniedzot ne tikai atveseļošanos, bet sniedzot arī papildus enerģētisko rezervi un enerģētisko aizsardzību, kas dod noturību ikdienas stresa situācijās. Kosmoenerģētika nenoliedz tradicionālo medicīnu, bet papildina to, nostabilizējot emocionālo stāvokli un veicinot ātrāku atveseļošanos un atjaunošanos.

 

SMĒĶĒŠANA

Divu nedēļu atveseļošanās programma:

Atveseļojošais seanss notiek vienu reizi dienā, + papildus tiek lietots strukturizēts ūdens.

 

ALKOHOLATKARĪBA

Ja atkarība izpaužas:

 • ilgstoši ikdienas alkohola lietošanas periodi mijas ar ilgstošiem nelietošanas periodiem, tad atveseļošanos uzsākam ar pirmo lietošanas dienu, veicot Atveseļojošos seansus no attāluma, kamēr pārtrauc lietot. + papildus lietojam strukturizētu ūdeni.
 • intensīvi ikdienā piemeklējot iemeslu iedzert, ikvakara pirmsmiega kokteilīts, vai ikvakara vīna glāze, vai ikdienas aliņš – atveseļošanās notiek pēc ierastās seansu shēmas skatīt sadaļu [Atveseļojošo seansu shēma].

 

AZARTSPĒĻU ATKARĪBA

Atveseļošanās notiek pēc individuāli piemeklētas seansu shēmas.

 

NARKOMĀNIJA un citas atkarības

Atveseļošanās notiek pēc individuāli piemeklētas seansu shēmas.

 

Pie nopietnas, ilggadējas un dziļas problēmas, iesaku apmācīties Klasiskās Kosmoenerģētikas tehniku kādam no tuviniekiem un atveseļoties pašiem savā ģimenē, par cik, atveseļošanās reizēm ir ilgstoša, aizņem pat vairākus gadus. Stāvokļa uzlabojums var būt jūtams ātri, bet rezultāta nostiprināšana un darbs ar atkarības rašanās cēloņiem var aizņemt ilgu laiku. Par Klasiskās Kosmoenerģētikas apmācību interesēties piesakoties zemāk, vai zvanot pa tālruni 26559850.

 

Pirms pirmā seansa obligāta konsultācija, diagnostika.

Atveseļojošos seansus veic Kosmoenerģētikas maģistrs Daina Vidēja/VidyaBhanu.

Individuāla seansa maksa 20EUR.

Lūdzu iepriekš pieteikties pa tālruni 26559850, vai zemāk.


 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •